اگر می خواهید به تورنتو بروید بخوانید


راهنمای سفر به تورنتو

تورنتو پرجمعیت ترین شهر کانادا و پایتخت انتاریو می باشد و مرکز بین المللی برای تجارت و امور مالی است. این شهر دریاچه ، ساحل و جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. با صدف شریعتی همراه باشید تا از این شهر بیشتر بدانید.
تورنتو

چگونه هزینه های خود را در این شهر کم کنیم:

استفاده از امکانات تفریحی رایگان: جاذبه های گردشگری زیادی در این شهر وجود دارد که هزینه آن ها رایگان است فقط باید از قبل تحقیق کنید و لیست آن ها در بیاورید.

استفاده از کارت های تخفیف: می توانید با مقداری هزینه، کارت های گردشگری تهیه کنید و از تخفیف های ویژه برخوردار شوید.

استفاده از تورهای رایگان: تورهای پیاده روی در ماه های خاصی از سال برگزار می شود که رایگان هستند سعی کنید حتما در آن ها شرکت کنید.

کارهایی که باید در تورنتو انجام داد

بازدید از برج سی ان: برج سی ان با ۵۵۳ متر ارتفاع دومین برج بلند دنیاست و بالای این برج چشم انداز زیبایی از شهر دارد.

بازدید از تالار مشاهیر هاکی: هاکی از ورزش های محبوب کانادا است و در این موزه تاریخچه این ورزش نشان داده می شود.

استراحت در ساحل: ساحل از تفریحگاه های محبوب این کشور در تابستان است و می توانید در این ساحل قدم زده و یا با قایق های تفریحی دریا نوردی کنید.

بازدید از مرکز هاربرفرانت: محلی تفریحی درتابستان است که کنسرت ها و فستیوال های رایگان اجرا می کند.

خرید از بازار کنزینگتون: روزهای یکشنبه می توانید خرید خوبی در این بازار داشته باشید.

دوچرخه سواری در دره دون: در این دره مسیرهای دوچرخه سواری در نظر گرفته شده که می توانید از این ورزش مفرح، لذت ببرید.

نگارخانه هنر اونتاریو : در این نگارخانه که از بزرگ ترین موزه های کاناداست آثار هنری زیادی به نمایش در می آید. چهارشنبه شب ها می توانید به طور رایگان از این موزه دیدن کنید.

بازدید از نگارخانه و بازار سنت لارنس: این بازار غرفه های بسیاری دارد که بیشتر، اجناس محلی در آن ها فروخته می شود.

گردش در پارک جزیره: استراحت در ساحل، بازی کردن والیبال و بازدید از موزه از کارهایی است که می توانید در این پارک انجام دهید.

بازدید از موزه سلطنتی انتاریو: در این موزه صنایع دستی و تاریخ طبیعی به نمایش در می آید.

بازدید از مرکز علوم انتاریو: در این مرکز نمایشگاه های مشارکتی برگزار می شود.

خوردن غذای چینی : تورنتو یک محله چینی دارد که بسیار سنتی و محلی است می توانید به آنجا رفته و غذاهای محلی و خوشمزه چینی بخورید.

بازدید از عمارت کاسا لوما: این عمارت از قصرهای قرون وسطایی است، ۴ قسمت دارد که می توانید از همه قسمت های آن بازدید کنید.

عمارت کاسا لوما

گردش در سرزمین عجایب کانادا: از تفریحگاه های تابستانی این شهر است که در آنجا می توانید قایق سواری و اسب سواری کنید و به تفریحات مختلف دیگری مشغول شوید.

دیدن از مجموعه تفریحی آنتاریو: این مجموعه در کنار دریاچه قرار دارد و پارک های آبی و آمفی تئاتر دارد.

بازدید از نمایشگاه کتاب: در اواسط ماه سپتامبر در این شهر جشنواره کتاب برگزار می شود.

شرکت در جشنواره زمستانی غذا: در جشنواره «وینتر سیتی» رستوران ها بهترین غذای خود را ارزان می فروشند .


اگر می خواهید به تورنتو بروید بخوانید
اگر می خواهید به تورنتو بروید بخوانید

سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن


پرواز تورنتو

با صدف شریعتی به تورنتو، مرکز ایالت اونتاریو پرواز کنید و با رزرو هتل های لوکس تورنتو از یکی از تاثیرگذارترین شهرهای  کانادا لذت ببرید.

تورنتو در کنار دریاچه بزرگ اونتاریو قرار گرفته است ولی زندگی در کنار اب مقداری با شهرهای ساحلی تفاوت دارد . پرواز های تورنتو می تواند شما را به فرودگاه های مختلفی ببرد ولی فرودگاه Billy Bishopp تورنتو مرکزی ترین آنهاست ، اگرچه که در جزیره تورنتو قرار گرفته و نه در قسمت خشکی .

زندگی شبانه ی تورنتو

به محض اینکه وارد تورنتو می شوید سریعاً متوجه جنب و جوش شهر و تفریحات مختلف آن می شوید . بعد از ظهرهای تورنتو از رستوران های عالی گرفتن تا کافه های دنج و جذاب ، همه را به شما پیشنهاد می کند .

هنگام شروع شب برای خودتان از Chantecler غذا بگیرید ، یک اغذیه فروشی در شهر که ۳ منوی مختلف برای انتخاب دارد . این رستوران کوچک تنها ۲۶ صندلی دارد اما اندازه باعث کاهش محبوبیت نمی شود . غذاها شامل بشقاب هایی با تزئینات زیبا و ترکیب مجراجویانه ای از طعم های مختلف است . اگر شما اینجا را برای غذا خوردن انتخاب کنید هرگز پشیمان نمی شوید .

در حالی که در مرکز شهر هستید سری به The Horseshoe Tavern بزنید و از سرگرمی های مختلف آن لذت ببرید .

تفریحات روزانه تورنتو

تورنتو در روز پیشنهاد های بیشتری از شب برای شما دارد. سوار قایق شوید و به تور اسکله بروید یا کمی آن طرفتر بروید و از دیدن خط افق به بهترین  شکلش لذت ببرید . همچنین تورهای برای بازدید از جزایر وجود دارد و اگر می خواهید از شهر فرار کنید بهترین گزینه برای شما محسوب می شود .البته برای کسانی که واقعا می خواهند جاذبه های تورنتو را پیدا کنند تورهای مختلفی برای گشت و گذار در شهر وجود دارد . اتوبوس های دو طبقه ای منتظر شما هستند تا بهترین نقاط شهر را نشانتان دهند . به بالای برج CN بروید ، از تالار مشاهیر هاکی دیدن کنید و یا به روی یکی از صندلی های سالن Royal Alexander Theatre  بپرید و از تماشای یک نمایش لذت ببرید .

البته بعد از انجام تمام این کارها مطمئنا گرسنه شده اید پس چرا توقفی در یکی از ساندویچ فروشی های شمال آمریکا مثل ۴۱۶ Snackbar نداشته باشید؟ این اغذیه فروشی محبوب انتخاب های زیادی دارد ، از جمله یک Smorgasbord (نوعی ساندویچ با گوشت سرد و سالاد) بزرگ و خوشمزه با قیمتی مناسب .


سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن
سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن