در سنگاپور شب ها روز هستند!

شب های نورانی در سنگاپور
بیشتر مردم موافق این هستند که سنگاپور شهری فوق مدرن است و به تمیزی و زیبایی معروف می باشد. سنگاپور با وسعت ۷۲۰ متر مربع ۶ میلیون نفر جمعیت دارد که نسبت به مساحت کوچکش از پر جمعیت ترین شهرهای دنیا به حساب می آید. برای کسانی که به عکس انداختن و سفر علاقه دارند شب  های سنگاپور به معنای فرصتی فوق العاده برای عکاسی در شب در جای جای این شهر است. در شب، بعد از غروب آفتاب، کل شهر همچون ارگی جادویی در روشنایی و نور می درخشد. با صدف شریعتی همراه باشید تا با گوشه ای از زیبایی های شبانه این شهر آشنا شوید

برج مراقبت فرودگاه بین المللی چانگی
برج مراقبت نمادین فرودگاه بین المللی چانگی اولین چیزی است که بیشتر مسافران سنگاپور به محض ورودبه این شهر با آن مواجه می شوند. این برج برای بسیاری از مردم سنگاپور سمبل غرور است و درون مایه بسیاری از نقاشی های دیواری و تصاویر درون شهر است.
 برج مراقبت فرودگاه بین المللی چانگی

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور زمانی پر از انبار و قایق های سرگردان بود اما در طول دهه ۹۰ به طور کامل مدرن سازی شد. امروزه این محل حاشیه منطقه مالی است و تبدیل به یکی از محبوب ترین محل ها برای شب گردی شده است.

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور

دورنمای شهری سنگاپور

در طول ۲۰ سال گذشته با اضافه شدن ساختمان ها و مجموعه های جدید دورنمای شهری سنگاپور تغییرات زیادی کرده است. در سال های اخیر هتل های زیادی در کنار آب نمای سد مارینا تاسیس شده اند و در عید هر سال، هزاران نفر از مردم در آنجا جمع می شوند تا مراسم آتش بازی تماشا کنند.

دورنمای شهری سنگاپور

مرلیون

 مرلیون توسط هیئت مدیره توسعه گردشگری این شهر ایجاد شد و برای سال ها نمایانگر مهمان نوازی سنگاپور به جهان بوده است. نصف مرلیون ماهی  و نصف دیگرش شیر است و اساس وجود مرلین بر افسانه ای است که تاسیس سنگاپور را بعد از دیدن شیر در سواحل این جزیره می داند. این محل در شب بسیار نورانی و پر جنب و جوش است و از مکان هایی است که بیشتر افراد بعد از کار روزانه برای استراحت به اینجا می آیند.

مرلیون

درخت های پارک گاردنز بای دی بی

پارک گاردنز بای دی بی، جدیدترین جاذبه گردشگری سنگاپور است که در جنوب شهر، در روبروی منطقه مالی قرار دارد. محبوبیت این پارک بدلیل درختان بزرگ نمادین و چشم نواز آن است. این درختان باغ هایی عمودی هستند که هر شب نمایش نوری و صوتی انجام می دهند و مردم بسیاری برای تماشای آن، شب ها به این پارک می آیند. اگر می خواهید از این نمایش ها عکس بگیرید حتما قبلش به وب سایت این پارک مراجعه کنید تا از زمان بندی دقیق آن ها اطلاع یابید.

درخت های پارک گاردنز بای دی بی

مجسمه رافلز در اسکله قایق

رافلز سنگاپور مدرن را در سال ۱۸۱۹ تاسیس کرد و امروزه اسم فامیل او بر روی مدارس، هتل ها و مکان های مختلفی گذاشته می شود. مجسمه او در کنار رودخانه سنگاپور قرار دارد و در پشت مجسمه آسمان خراش های زیادی وجود دارد. این مکان هم از محل های محبوب استراحت و گردش شبانه است.

جاده باغ هنگام جشن های کریسمس

در پایان هر سال کل خیابان نورانی و چراغانی می شود تا کریسمس و سال جدید را جشن گیرند. از سال ۲۰۱۵ ، در اولین شنبه هر ماه، نیمی از جاده باغ به روی ماشین ها بسته می شود. در کنار جاده باغ ساختمان های زیادی وجود دارد که بیشتر آن ها آپارتمان های مرفه و لوکس هستند و این خیابان را تبدیل به محلی پر جنب و جوش و جذاب برای تفریحات شبانه کرده اند.


در سنگاپور شب ها روز هستند!
در سنگاپور شب ها روز هستند!

سنگاپور دوست داشتنی


چرا زندگی و کار در سنگاپور پر طرفدار است

خیلی از مردم نمی دانند سنگاپور کجاست. سنگاپور در جنوب شرقی آسیا واقع شده و با وجودیکه محل آن بسیار دورتر از کشور بسیاری از مهاجران است اما  برای زندگی بسیار مکان پر طرفداری می باشد.این کشور مکانی تفریحی به حساب نمی آید و شاید تعجب کنید اگر بدانید که سنگاپور یکی از کشورهای با پایین ترین نرخ بیکاری در جهان است، کارها و فعالیت های بسیاری در این کشور وجود دارد ولی نیروی کار کافی برای انجام این کارها موجود نیست. این تنها دلیل مهاجرت مردم به سنگاپور نیست این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر مالیات درآمدی کمتری دارد و تنوع فرهنگی آن باعث شده که از هر کشوری مهاجر بپذیرد. با صدف شریعتی همراه شوید تا شما را با این کشور بیشتر آشنا کنیم
اکثر مردم وقتی با شرایط عالی سنگاپور مواجه می شوند تصمیم به مهاجرت می گیرند اما چیزی که نیازدارند یک راهنما است که به آن ها شغل دهد و آن ها را با این کشور بیشتر آشنا کند. مشاور به شما یک چشم انداز کلی از زندگی در سنگاپور، مراکز خرید و غذاهای خوشمزه می دهد که اگر علاقمند به کار در محیط و کشور تازه باشید حتما این کشور را انتخاب خواهید کرد. هر کسی آب و هوای گرم سنگاپور را دوست ندارد اما اکثر مکان های این کشور سیستم تهویه مناسب دارد که باعث می شود این گرما آزاردهنده نباشد. فاکتورهای مهمی که این کشور را در شمار بهترین مکان های مهاجرتی قرار داده را در زیر معرفی می کنیم:

سنگاپور

 

زندگی امن

سنگاپور یکی از امن ترین کشورهای دنیاست که بیشتر دلیل آن نرخ بیکاری باور نکردنی آن (حدود ۲ درصد ) ، سیستم قضایی سفت و سخت و تمیزی این کشور است. آنقدر جرایم در این کشور نرخ پایینی دارد که مردم کیف پول خود را بدون ترس از سرقت بر روی میز قرار می دهند و بعضی ها وقتی در صف غذا ایستاده اند کیف پول خود را جا می گذارند. اما چگونه همچین چیزی ممکن است شاید دلایل آن این باشد که هر مردی در سنگاپور باید به ارتش برود که قوانین بسیار سر سختانه ای دارد همچنین در خیابان های اطراف و مراکز خرید شماری از پلیس ها با لباس شخصی در حال رفت و آمد هستند. در شهر جریمه ها پلیس ها منتظرند تا آشغال بریزید تا شما را جریمه کنند پس از اینکه شهر اینقدر تمیز است تعجب نکنید.

غذا

غذا خوردن یکی از مهمترین تفریحات مردم این کشور است، از سرو ماکارانی در بوفه های غذاخوری گرفته تا بهترین رستوران های غربی و آسیایی در جهان، با هر مقدار پولی که دارید می توانید یک غذاخوری بسیار خوشمزه را پیدا کنید. همه غذاخوری هایی که می روید را بررسی کنید غذاهای بسیار خوشمزه ای در آنجا انتظار شما را می کشد.

فرصت های شغلی

هر روز که می گذرد مردم بیشتری سنگاپور را برای کار انتخاب می کنند. مکان جغرافیایی سنگاپور، زیر ساخت های عالی، حمایت دقیق از مالکیت فکری، ارتباط خوب تجاری و فیزیکی و دسترسی آسان به استعدادهای جهانی به شرکت های جهان این اجازه را می دهد که در این ناحیه با تقاضاهای رو به رشدی مواجه شوند.

فرصت های شغلی

تنوع

روح این کشور با تنوع فرهنگی در هم آمیخته است. مردم با هر نوع زندگی دلایل خوبی برای مهاجرت به این کشور پیدا خواهند کرد. آسمان خراش های منطقه تجاری، معماری تاریخی منطقه استعماری، فانوس های قرمز در محله چینی ها، جنگل های انبوه در تپه بوکیت تیماه و شن های مصنوعی جزیره سنتوسا نشان دهنده تنوع بسیار در این کشور هستند که در جای جای آن حس مس شود.

قطب مسافرتی

 در فرودگاه چانگی سنگاپور هزاران پرواز انجام می شود که این نشان دهنده این است که این کشور قطب مسافرتی آسیا می باشد. زندگی در سنگاپور به شما فرصت این را می دهد که در تعطیلات خود به کشورهای تایلند، سریلانکا، میانمار و اندونزی سفر کنید. سنگاپور پروازهای ارزان و اتوبوس هایی برای  مسافرت به مالزی و تایلند دارد.

سنگاپور دوست داشتنی
سنگاپور دوست داشتنی